فصلنامه انجمن علوم مدیریت ایران

فصلنامه انجمن علوم مدیریت ایران
Print

صاحب امتیاز:انجمن علوم مدیریت ایران

فصلنامه علمی پژوهشی

اولین شماره فصلنامه علوم مدیریت ایران در بهار سال 1385 بر اساس مجوز شماره 1575/124 مورخ 29/4/1384 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد و در اسفند ماه 1386 بنابر مصوبه شماره 50/3 مورخ 19/1/1387 کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور به دریافت درجه علمی – پژوهشی نایل شد . صاحب امتیاز این نشریه انجمن علوم مدیریت ایران است و مدیر مسئول و سردبیر آن به ترتیب دکتر حسن عابدی جعفری و دکتر ابوالحسن فقیهی می باشند . هدفها و راهبردهای نشریه علوم مدیریت ایران را در اولین یادداشت سردبیر می خوانید:

سرشت زندگی سازمانی در روزگار ما به گونه ای است که به نظر نمی رسد بتوان سازمانهای اجتماعی و اقتصادی عصر اطلاعات را با آموزه های کهن مدیریت اداره کرد . تحولات پی در پی و بی وقفه ای که متاثر از پیشرفتهای علمی و دستاوردهای جدید فناوری است به پویایی و پیچیدگی محیط سازمانها افزوده است . این وضعیت ایجاب می کند که رهبری و مدیریت سازمانها به دست کسانی سپرده شود که اولاً درک صحیحی از شرایط جدید داشته باشند و ثانیاً از روشها و شیوه های نوین مدیریت بهره گیرند. بنابراین در جامعه سازمانی کنونی ,مدیریت اثربخش رفتار اداری ,بدون آگاهی از دانش ها و مهارت های بهنگام سازمان و مدیریت شدنی نیست . در این شرایط هر تلاشی که حاوی آموزه های سودمند باشد و بر سطح بینش , دانش و مهارت مدیران و کارکنان سازمان ها بیفزاید , ستودنی است .

انجمن علوم مدیریت ایران که ماموریتش گسترش دانش و تبادل تجارب و دستاوردهای نوین مدیریت است به انتشار فصلنامه علوم مدیریت ایران مبادرت ورزیده است. این فصلنامه با رویکرد پژوهشی بر آن است که مقاله های نظری ،تجربی و تحلیلی را که از کیفیت علمی مناسبی برخوردار باشند منتشر کند . از این رو از دانشگاهیان , پژوهشگران و صاحبنظران دعوت می شود مقاله های پژوهشی خود را که دربرگیرنده نوآوریهای تئوریک و یا تجارب منحصر به فرد و کاربردی در سازمانهای دولتی , صنعتی ,بازرگانی و خدماتی کشور است به دفتر مجله ارسال نمایند. مقالات ارائه شده به فصلنامه توسط سردبیر ,شورای علمی و داوران صاحبنظر داوری می شود و چنانچه با خط مشی پژوهشی مجله سازگار باشد پس از تایید به چاپ خواهد رسید.

فصلنامه علوم مدیریت ایران
Iranian journal of management sciences 
ISSN 2717-2619

مجله در پایگاه‌هایزیر نمایه شده است:

1- پایگاه استنادی علوم جهان اسلام : http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.aspx

2- پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی: http://www.SID.ir

3- بانک اطلاعات نشریات کشور:    http://www.magiran.com

4- عنوان و وضعیت نشریه در “فهرست نشریات دارای اعتبار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری”:http://journals.msrt.ir/?list&pub=156

برای دسترسی به وبسایت فصلنامه انجمن علوم مدیریت ایران کلیک کنید.

اطلاعات تماس:

پست الکترونیکی مدیر اجرایی فصلنامه : journal.iams@gmail.com

تلفن تماس ضروری دبیر فصلنامه: 09195704659

(تلفن مدیر اجرایی صرفا جهت تماس تلفنی فقط شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 14 )

تلفکس :88334093
آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی نبش کوچه هفت پیکر. طبقه پنجم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.