فصلنامه بررسی های حسابداری و حسابرسی

بررسی های حسابداری و حسابرسی
Print

صاحب امتیاز:دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

فصلنامه علمی پژوهشی

«بررسی‌های حسابداری و حسابرسی»، نشریه‌ای است با رویکرد علمی که با رسالت توسعه حسابداری در کشور، شناسایی مسائل حسابداری و حسابرسی سازمان‌های ایران و ارائه راهکار برای آن، مقاله‌های علمی در حوزه حسابداری را به صورت فصلنامه منتشر می‌کند. مقاله‌های ارسال شده پس از داوری تخصصی و در صورت تأیید هیئت تحریریه، به چاپ می‌رسند.

این فصلنامه تاکنون موفق به کسب عنوان برتر سال 1386 در میان 692 نشریه جهان اسلام و رتبه برتر در حوزه حسابداری در سال 1392 با ضریب تاثیر 0/949 شده است.

صاحب امتیاز این فصلنامه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و نیروی انسانی شامل مدیر مسئول، سردبیر، مدیر داخلی و کارشناس اجرایی است.

از‌ استادان و پژوهشگران گرامی تقاضا می‌شود برای ارسال مقالات خود با مراجعه به این سایت‌، ثبت‌نام و مقاله خود را بر اساس راهنمای تدوین تنظیم و ارسال کنند. به این­ ترتیب مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با دفتر نشریه لزومی نخواهد داشت و کلیه ارتباطات با نویسندگان و داوران محترم از طریق این سامانه انجام خواهد گرفت.

برای دسترسی به سایت فصلنامه بررسی های حسابداری و حسابرسی  کلیک کنید.

آدرس: تقاطع بزرگراه جلال آل احمد و بزرگراه چمران، جنب دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، ساختمان جنوبی، طبقه همکف، دفتر مجلات دانشکده مدیریت.

شماره تماس: 61117637-021

پست الکترونیکی:  acctgrev@ut.ac.ir

کد پستی: 1411713114

نمابر: 88006477-021

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.